7. Sınıf

5-6-7. Sınıf Türkçe Deyimler ve Atasözleri Soru Bankası
7. Sınıf

5-6-7. Sınıf Türkçe Deyimler ve Atasözleri Soru Bankası

7. Sınıf DEMO KİTAP İNDİR

   

120,00 TL

Fiyatlarımıza Kargo Ücreti Dahil Değildir.


TETRA Yayınları tarafından yayımlanan Türkçe Deyimler ve Atasözleri Soru Bankası, 5, 6 ve 7. sınıf öğrencilerinin okul derslerinde deyimler, atasözleri, söz grupları ve ikileme konularında daha başarılı olması için özenle hazırlanmıştır. İçeriğinde bulunan özgün, mantık-muhakemeye dayalı ve yeni nesil sorularla eminiz ki deyimler ve atasözleri konusunu daha çok seveceksiniz.

Hedefimiz, okul derslerinizde ve yazılı sınavlarınızda karşınıza çıkacak deyimler ve atasözleri konulu soruları daha rahat ve kendinizden emin çözmenizdir.

Alanında uzman yazarlar tarafından hazırlanan bu kitap, Millî E ğitim Bakanlığının Türkçe dersi deyimler ve atasözleri konularındaki tüm kazanımlarını içer mekte olup sınavlarda karşınıza çıkabilecek her türlü soru tipini bünyesinde barındırmaktadır.

“Gelişime Hazır mısın?” parolasıyla yola çıkan TETRA Yayınları olarak amacımız, hem konu odaklı sorularda hem de yeni nesil sorularda yetkinliğinizi ve başarınızı arttır mak, karşınıza çıkacak sınavlarda deyimler ve atasözleri sorularının tamamını doğru yanıtlamanıza yardımcı olmaktır.

Yayınevimizin adı neden TETRA?
Yayınevimizin adı, kitaplardaki şemanın dört ana bölümden oluşması nedeniyle TETRA olarak belirlenmiştir.

TETRA, Latince “dört, dört ana bileşenden oluşan” anlamına gelmektedir.

TETRA Yayınları Türkçe Deyimler ve Atasözleri Soru Bankasının 4 sayfadan ve 13 sorudan oluşan her bir testi dört ana bölümden oluşmaktadır. Bu bölümlerde yer alan sorular ve soru mantıkları bir sonraki sayfamızda geniş bir şekilde açıklanmaktadır.

Kitabımızın siz değerli öğrencilerimizin başarısına başarı katması dileğiyle…

7.Sınıf  6.Sınıf  5.Sınıf  Türkçe  Deyimler ve Atasözleri  Soru Bankası 
Ödeme Biçimleri